Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Soutěž v anglickém hláskování

Zatímco jejich spolužáci a kamarádi už byli dávno doma nebo řádili na hřišti, sešli se vybraní žáci 3.-5. ročníku při soutěži v anglickém hláskování. Mezi dětmi je tato zdánlivě jednoduchá soutěž velmi populární a každoročně zde soutěžící podávají výborné výkony.
Tentokrát se soutěžilo ve dvou kategoriích: 3. ročník a 4. + 5. ročník.
Třeťáci předvedli skvělé znalosti anglické abecedy, nenechali se překvapit ani hláskováním slov zadaných obrázkem, dokonce zvládli poradit starším spolužákům, když oni byli v koncích. Mezi třeťáky zvítězil J. I. Mozga, na druhém místě se umístil T. Gantulga a třetí příčka patří A. Turečkovi – všichni ze třídy III. A.
Starší kategorie přinesla velmi vyrovnaný souboj o první a druhé místo – díky široké slovní zásobě a perfektnímu hláskování nakonec zvítězil A. Batěk (V.C-E), na druhém místě byla V. Velčovská (IV.B), kterou od vítězství dělila jedna jediná hláska, třetí místo si vybojoval P. Žeravský (V.C-E).
Všem zúčastněným děkujeme za nasazení a perfektní výkony, vítězům gratulujeme!

Mgr. K. Bartoníková, Mgr. E. Kořenková