Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Sportovně-turistický kurz Pálava

Ve dnech 27. 5. – 29. 5. se žáci IX. A a 8. ročníku zúčastnili Sportovně-turistického kurzu na Pálavě. V pondělí v 8:30 pro nás přijel autobus ke škole, který nás odvezl do Lednicko–valtického areálu. Podívali jsme se na zámek, Minaret a navštívili jsme výstavu Soch z písku zaměřenou na ekologickou výchovu. Kolem čtvrté hodiny jsme dorazili na ubytovnu ve Velkých Pavlovicích. Do večeře jsme si stihli ještě zahrát fotbal, zaházet si s frisbee nebo s volejbalovým míčem.
V úterý jsme se probudili do pochmurného počasí. I přesto jsme se vydali na výšlap na Sluneční rozhlednu. Bohužel název rozhledny vůbec neodpovídal skutečnému počasí. Déšť nás doprovázel cestou tam i zpět. Ani na odpolední program, prohlídku města Mikulova, pršet nepřestalo. Na večer byla pro žáky přichystána hra Riskuj!, kterou si všichni velmi užili.
Poslední den jsme se po snídani vydali na Modrou do Živé vody, kde jsme se v podvodním tunelu seznámili s vodními živočichy řeky Moravy. Všechny zaujal jeseter – vyza velká o velikosti až 2 metrů. Výlet jsme zakončili procházkou z Modré na Velehrad k bazilice sv. Cyrila a Metoděje.

Doufáme, že i přes nepříliš dobré počasí si žáci kurz užili stejně jako my a budou na něj dlouho vzpomínat.

Mgr. Hana Březinová, Mgr. Dana Kozárková, Alena Machalová