Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Stříbrný věnec 2019

Už 49 let jsou ve Zlíně pořádány plavecké závody třetích tříd základních škol. Soutěží v nich žáci zlínských i mimozlínských škol. Každá třetí třída z našeho okresu má možnost vyslat tři dívky a tři chlapce do závodů jednotlivců (znak, prsa a kraul) a pak tým do společné štafety. Ve finále je hodnocena nejlepší třída – to je ta, která nasbírá nejvíce bodů v celkovém hodnocení disciplín jednotlivců (kromě štafet).
Ve čtvrtek 20. června se do tohoto tradičního zápolení zapojily i tří dívky z 3.A-E. A nevedly si vůbec špatně – Veronika Velčovská (znak) a Beáta Nedvědová (kraul) získaly mezi zlínskými konkurentkami stříbro, Andrea Jarošová (prsa) přemožitelku nenašla a vybojovala cenné zlato. Ve štafetě pak naše děvčata zaostala jen za třídou ze sportovky, takže nás jejich společné stříbro těší o to víc. Nejcennějším úspěchem je to, že ve třech dokázaly získat více bodů než jiné týmy v šesti lidech a obsadily druhé místo mezi týmy zlínských škol.
K vynikajícím výkonům děvčatům samozřejmě gratulujeme. Ale kdybyste seděli mezi diváky tohoto závodu, více než zaplavané časy a získané medaile by vás potěšilo to, jak si děvčata celou soutěž užívala, jak si vzájemně fandila a jak se opravdu soustředila na štafetu tak, ,,abych to holkám nepokazila, aby se za mě nemusely stydět‘‘.
Holky, za své výkony se opravdu stydět nemusíte!

Mgr. Jiří Velčovský