Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Toulky Prahou

Právě tak se nazývá druhý projekt, na kterém pracovali žáci třídy IV. B. V týdnu od 17. – 21. června probíhaly závěrečné výstupy. Žáci z prvního stupně i rodiče žáků, kteří se na výstupy přišli podívat, procházeli s cestovkou „Bleskovkou“ historicky zajímavá místa Prahy. Postupně navštívili Václavské náměstí, Staré Město, Josefov, Karlův most, Malou Stranu, Hradčany a Pražský hrad. Průvodci cestovní kanceláře je vždy seznámili s historií daného místa a žáci přidali i zdramatizovanou pověst. Součástí byly i písně skupiny Šlapeto (My jsme ti Pražáci, Bramborová placka, Ručičky nebojte se).
Věříme, že jsme všechny účastníky naladili na prázdniny. Až budou žáci s rodiči procházet Prahou, třeba si naše informace vybaví. Pěkné prázdniny všem přejí žáci třídy IV. B a pan asistent Mgr. Jiří Velčovský.

                                                                                                   Mgr. Libuše Přílučíková, třídní učitelka IV. B