Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Úchvatná příroda, hotel, super jídlo a my! Carmina bona!

…takto většinou ve zkratce popisují zpěváci našeho nejstaršího sboru zážitky ze soustředění, které se konalo ve dnech 15. – 17. 10. 2019 v prostorách Hotelu Pod Šaumburkem.  Uprostřed lesů nás slunce lákalo vyběhnout mimo areál, ale my jsme odolávali. I když to tak venku zatím nevypadá, vánoční svátky se pomalu, ale jistě blíží. A my budeme určitě  připraveni na výzvy v podobě několika adventních koncertů.
Poslední dva roky se nám stává, že při našich výjezdech jsme osloveni manažery či samotnými řediteli festivalů a dostáváme pozvání na jejich „akce“. Proto už od začátku října můžete zaslechnout z oken naší školy typické koledy i vícehlasé songy nejen našich interpretů, ale také cizojazyčných písní. Kterých? To přece nemůžeme prozradit…. Těšte se. Máte na co!!!

Eliška: Na soustředění se mi nejvíc líbily zkoušky sboru, hry s Martinem a diskotéka. Pokoje byly hezké a prostorné. Dobře tam vařili. Měli jsme šanci sblížit se se staršími ročníky a s paní učitelkou.
Petr: Mně osobně se líbilo ubytování a hlavně diskotéka. Samozřejmě nové písně a hry s Martinem. Dobré řízky.
Nella: Líbilo se mi jídlo, zábava, ubytování, procházky, nová písnička, program. Nelíbil se mi brzký budíček. /pozn. sbormistryně: 7.30./
Barbora: Na soustředění se mi líbila hlavně atmosféra!
Karel: Zpívání mne tento rok nečekaně bavilo, než-li jiné aktivity. Překvapila mě nová píseň…, kterou jsme zazpívali během krátké doby dost dobře!
Barča: Na tohle soustředění budu dlouho vzpomínat určitě nejen já, ale i všichni deváťáci. Škoda, že bylo poslední!
Adéla: Letošní soustředění sboru bylo podle mě stejně skvělé a zábavné jako vždy. Kdyby to šlo, byla bych tam dýl.

Pro ty, kteří si chtějí připomenout nezapomenutelné zážitky krátké shrnutí:

Soustředění Carmina Bona 2019

Zveřejnil(a) Unie Kompas Martin-fotky dne Pondělí 21. října 2019

 

Děkuji všem zpěvákům za skvělé zpívání a dobré chování. Zvláštní poděkování patří korepetitorce paní učitelce Lucii Ševčíkové a Martinu Stavjaníkovi z Unie Kompas.
Celá akce byla finančně podpořena městem Zlín.

Dana Kozárková, sbormistryně