Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Úspěch našich žáků v soutěži Eurorebus

V letošním roce probíhá již 22. ročník vědomostní soutěže Eurorebus.
V korespondenčních kolech, která jsou vyhlašována průběžně od začátku školního roku, musí žáci nasbírat dostatek bodů pro kvalifikaci do krajského kola. Toto se již podruhé v řadě podařilo třídě VIII. A a také žákům prvního stupně, kteří soutěží v kategorii Junior.
Nutno podotknout, že především žáci druhého stupně tuto soutěž plní dobrovolně ve svém volném čase – o to víc si jejich úspěchu ceníme.
Krajské kolo se odehrálo 11. dubna v Otrokovicích. Zatímco v korespondečních kolech je možné vyhledat si odpovědi v encyklopediích nebo na internetu, v krajském kole už jsou soutěžící odkázáni jen na své znalosti, ti starší mají navíc k dispozici atlas.
Tým VIII. A ve složení Klára Fialová, Gabriela Vičíková a Filip Mikláš se v těžké konkurenci žáků 8. a 9. ročníků a odpovídajících ročníků osmiletých gymnázií umístil v první polovině soutěžního pole na skvělém šestnáctém místě.
V kategorii Junior naši školu reprezentovali Vanda Odstrčilová z IV. C a David Pethö z V.C. Prokázali obrovský přehled nejen v přírodověných a společenskovědních otázkách, ale také v aktuálním dění. Zaslouženě svou kategorii vyhráli a 5.6.2017 se zúčastní celostátního finále v Praze. Gratulujeme!