Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

V.A u soudu

Naštěstí jen jako návštěvníci si mohli v pátek 10.11. žáci V.A prohlédnout sídlo Krajského soudu ve Zlíně.
Prošli jsme vstupní bezpečností kontrolou a hned na začátku exkurze jsme viděli cely, v nichž po převozu čekají obžalovaní na svá jednání. Dozvěděli jsme se, jak takový transport probíhá a jaká opatření ho provází.
Většinu času jsme strávili přímo v jednací síni. Stručně jsme se seznámili s českým soudním i vězeňským systémem, nahlédli jsme do zákoníků a zjistili jsme zajímavosti o některých kauzách, které byly u zlínského soudu rozplétány.
Na vlastní kůži jsme si mohli díky připravenému scénáři vyzkoušet soudní jednání. Poznali jsme, jak náročnou práci musí soudci nebo státní zástupci v jednotlivých případech zvládnout, co všechno musí perfektně znát třeba i na  nazpaměť. Musíme přiznat, že my jsme se občas do všech těch paragrafů, odstavců a písmen zamotali…
Moc děkujeme všem, kteří se nám během exkurze věnovali, především paní Haně Svobodové, která celý program připravila a zorganizovala.

E. Kořenková, tř. uč. V. A