Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

V. oddělení školní družiny v novém designu!

Již před Vánocemi nás ve školní družině navštívil pan architekt, který navrhnul nový design V. oddělení. Krátce po novém roce začala postupná obměna interiérového vybavení. Doslova by se dalo říct, že jsme se s dětmi mohli každý den těšit na další překvapení v podobě nového kusu nábytku.
Dnes, začátkem února, bychom se s vámi rádi podělili o radost z naší zrekonstruované třídy. Děti se mohou těšit z nových stolů, židlí, úložných skříní, které jsou dle jejich slov naprosto senzační (nejlepší na nich je ovšem sofistikované moderní zavírání dvířek, které si děti zamilovaly na první dotek J ) a taky z nové prostorné sedací soupravy, jež u všech dětí vyvolala naprosto stejnou první reakci s větou „Tak to je fakt boží!“. Paní vychovatelka, stejně jako děti, je nadmíru spokojená, protože při společných aktivitách posadí na velký gauč téměř všechny kluky a holky – na fotografiích můžete vidět, že je to opravdu tak!
Tímto bych chtěla poděkovat nejen za sebe, ale hlavně za děti s rozzářenýma očima, vedení školy, že umožnilo tuto rekonstrukci zrealizovat.
Děkujeme! 🙂

Mgr. Barbora Paříková
V. oddělení školní družiny