Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Ve škole se zase spalo!

V pondělí 26.10. navečer bylo ve škole nezvykle živo. Žáci V.B a V.B-Erin se totiž nastěhovali do svých tříd i se spacáky a karimatkami, aby tam společně přenocovali.
Celý večer byl nabitý hrami a aktivitami, do kterých jsme se všichni nadšeně zapojovali. Zjistili jsme třeba, že zvládneme pantomimicky ztvárnit sekačku na trávu nebo třeba pračku. Také jsme se o sobě navzájem hodně nového dozvěděli, a to přesto že spolu do třídy chodíme už řadu let. Věděli jste, že někteří z nás četli všechny díly Harryho Pottera? Nebo si zkuste tipnout, kdo umí jíst špagety vidličkou a lžičkou…
Přálo nám počasí, a tak jsme mohli potmě s baterkami prozkoumávat také školní zahradu, kde pro nás byla připravená skvělá hra, při níž nerozhodovala jen rychlost, ale především vytrvalost, odhodlání, paměť a často i dobrá spolupráce.
Spaní ve škole s námi absolvovala a část programu si připravila naše nová školní psycholožka Petra Šaržíková, které moc děkujeme, že si na nás udělala čas.
I když jsme se ráno vzbudili trochu otlačení od podlahy, celou akci hodnotíme velmi kladně a věříme, že nás čeká ještě spousta společných zážitků.

Fotogalerie ze spaní ve škole

V.B a V.B-Erin