Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

VELIKONOCE = VAJÍČKA

4.dubna bylo slovo vajíčko skloňováno ve II.C ve všech pádech, a to doslova. Hledali jsme téměř všechny slovní druhy, které se váží na slovo vajíčko, zkusili jsme si také vymyslet otázku, na kterou bude odpověď VAJÍČKO.
II.C se dnes podívala na vajíčka ve všech úhlech. Dozvěděli jsme se, co znamenají kódy na vajíčkách, jaká mají vajíčka velikosti, co je uvnitř.
Jaká zvířata se rodí z vajíček, jak jsou ta vajíčka velká a barevná.
Na vlastní oči jsme mohli vidět pštrosí vejce.
Také už víme, jak se rozezná vajíčko vařené a syrové, které je rychlejší při roztočení a které je naopak rychlejší při pádu z nakloněné roviny.
Kolumbovo vejce? To je pojem, který už umíme také vysvětlit, četli jsme také z grafů a tabulek, jak se vyvíjela cena vajec za posledních šest let.
Nejzábavnější a nejchutnější byla příprava vajíčkových pomazánek čtyř druhů, které jsme si sami vyrobili a také ochutnali.
Vkládáme recepty, abyste mohli také spotřebovat ta vykoledovaná.
Za necelý týden se dozvíme jak se budou lišit odhady od skutečnosti, co se stane s vajíčkem ponořeným do koly a do octa.
VAJÍČKŮM ZDAR!

Mgr. Pavlína Hrdlíková