Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

VIII. A v Praze

Dne 10.5 jsme vyrazili na exkurzi do našeho hlavního města – Prahy. Museli jsme vstávat brzy na vlak a polovina třídy ve vlaku usínala.
Jako první jsme šli do České národní banky na výstavu Lidé a peníze. Podívali jsme se do různých trezorů, dozvěděli se spoustu věcí o historii peněz a prohlédli si zajímavé exponáty. A taky zkusili zvednout jednou rukou zlatou cihlu (měla skoro 13 kilogramů).
Po vydatném obědě v Palladiu jsme se vydali do Muzea čokolády. Měli jsme možnost pozorovat, jak vznikají pralinky, dozvěděli jsme se o historii čokolády a byla tam i ochutnávka. Ta byla samozřejmě nejlepší!
Jako poslední jsme navštívili muzeum voskových figurín Grévin. Vyfotili jsme se třeba s Albertem Einsteinem, Lucií Bílou, Karlem Gottem, Marylin Monroe, Václavem Havlem, Tomášem Baťou, Mozartem, Donaldem Trumpem a mnoha dalšími.
Poté jsme se odebrali na nádraží. Náš vlak měl zpoždění, ale nám to nevadilo. Užívali jsme si tento výlet do posledních okamžiků. Přijeli jsme domů až po půlnoci, unavení, ale plni dojmů.

VIII. A