Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Víš, co jíš?

To je název výukového programu, kterého se dnes zúčastnili žáci VII.B a VII.C v muzeu v Přerově. Během něj jsme se dozvěděli, jak by měla vypadat vyvážená strava, kolik cukru bychom měli za den přijmout, abychom zůstali zdraví, proč je důležité číst informace na obalech potravin. Součástí byla i výstava „Šejdíři a šizuňkové“ o tom, jak už v minulosti lidé upravovali a falšovali potraviny.

Aby se obě třídy prostřídaly a nikdo se nenudil, vybrali jsme ještě druhý program – Ze života hmyzu. Nejdříve jsme zasedli do starých školních lavic a zopakovali si učivo o hmyzu, poté jsme navštívili entomologickou expozici, která čítá přes 22 000 jedinců z celého světa. Zde jsme pracovali také ve skupinách a plnili zadané úkoly.

                                                                                                                                                                                                                  Zapsala Mgr. Gabriela Pippalová