Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

VÝZVA PRO ABSOLVENTY 11. ZŠ

Vážení rodiče a prarodiče,
11. základní škola v Malenovicích slaví letos na podzim 55. výročí založení. Jistě je mezi vámi řada absolventů naší školy. Dovolujeme si Vás moc poprosit: podělte se s námi o vaše vzpomínky na tuto školu. Napište třeba i krátce nějaký svůj nezapomenutelný zážitek ze školních lavic, nebo prostě jen to, co Vám dodnes utkvělo v paměti.

VYTVOŘME SPOLEČNÝ POKLAD VZPOMÍNEK NA ŠKOLU, KDE JSME PROŽILI CHVÍLE DĚTSTVÍ A MLÁDÍ.

Vaše vzpomínky rádi uveřejníme ve speciálním čísle školního časopisu v říjnu 2018. Budete-li si to přát, nebude uvedeno Vaše jméno.
O zaslání příspěvků napsaných na papír či emailem prosíme do 28. září 2018. Předejte nám je po dětech nebo i osobně do kanceláře, do poštovní schránky školy nebo zašlete emailem na korenkova@zsmalenovice.cz . Lze zaslat i poštou na adresu: Základní škola Zlín Malenovice, tř. Svobody 868,  763 02.

Všechny příspěvky odměníme symbolickou odměnou, za každý sebekratší text jsme Vám velmi vděčni. Děkujeme mnohokrát za spolupráci.

S přáním pěkných dnů

Vedení 11. ZŠ ve Zlíně Malenovicích