Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Vzhůru do Knihozemě

Ve dnech 3. – 5.10.2018 se dvanáct dětí ze III.A-ERIN vydalo směrem do přírodního parku Chřiby, konkrétně do rekreačního střediska Kamínka v Roštíně. V těchto třech dnech jsme společně i s paní psycholožkou Pavlovou a asistentkou Vargovou poznávali obec Roštín, zakreslovali mapu, objevili zem Knihozem, vyšlápli si na Brdo, objevovali turistické značky, trasy, hráli spoustu her, tvořili, luštili, vytvářeli i oslavovali. Od skřítka Rosti, který je obyvatelem Knihozemě, jsme každý dostali knihu s dětským hrdinou, kterou když v říjnu přečteme, tak se nám skřítek Rosťa ukáže a také nás nasměruje do další části této kouzelné země. Jestli to bude ke Knížkovníku pohádkovému, Historickému hradu, Ilustrátovu či do Kouzelného zvířátkového lesa, to se necháme překvapit.
Z tohoto pobytu si všichni odvážíme spoustu zážitků i spokojená bříška. Po celou dobu nám panovalo nádherné podzimní počasí, díky kterému jsme také mohli pozorovat změny v přírodě na podzim. Posuďte sami na pár fotografiích.

Mgr. Pavlína Hrdlíková