Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

ZABEZPEČENÁ ZASTÁVKA

Žáci třídy III. B se v úterý 27. března 2018 vydali do Otrokovic. V rámci kampaně Zabezpečená zastávka vyzdobili siluetami ptáků zastávku MHD Pneumatikárna na ulici Objízdná naproti společnosti Barum Continental s.r.o.
Již v lednu jsme obdrželi svolení od MěU Otrokovice. Ve škole si žáci vystříhali siluety ptáků. I přes deštivé počasí se třída vydala do terénu. Žáci si tak mohli prohlédnout místo, kde Tomáš Baťa založil svou továrnu na výrobu pneumatik, a místo, kde měl i letiště. Z mostu je pěkný výhled na okolí Otrokovic. Baťovy domky zde už sice nemají cihlovou barvu, ale žáci je poznali již z dálky. Zastávka je právě pro pracovníky dnešní společnosti Barum. Skla bylo nutno nejprve očistit a vysušit, aby se výsledek  podařil. Nakonec nám přálo i počasí.
Naše dílo si můžete prohlédnout, až tudy pojedete do Otrokovic nebo i na našich fotografiích.

                                                                                                                               Mgr. Libuše Přílučíková, tř. učitelka III. B