Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Žáci naší školy postoupili do celorepublikového kola soutěže Eurorebus a Eurorebus Junior

V pátek 22. 4. 2016 jsme se společně s dalšími týmy z celého Zlínského kraje, které postoupily přes korespondenční kola soutěže, zúčastnili krajského kola soutěže Eurorebus a Eurorebus Junior.
Všichni jsme se vydali na soutěž poprvé, proto jsme po pro nás překvapivém postupu v krajském kole chtěli především načerpat zkušenosti.
Naši žáci však ani tak nedali soupeřům nic zadarmo a pořádně se do soutěže opřeli.
V kategorii 6. a 7. tříd nás zastupoval tříčlenný tým ze VII. A ve složení Bára Bednaříková, Tereza Fancová a Jana Srovnalová. V soutěži družstev holky sice ve velké konkurenci nedosáhly na nejlepší desítku, ale zato v individuální soutěži, kam po korespondenčních kolech postoupily Tereza a Bára, se obě umístily v elitní desítce. Bára dokonce na skvělém 3. místě, kterým si zajistila postup do celorepublikového finále.
Eurorebus Junior je kategorie pro žáky prvního stupně základních škol. Soutěžily opět tříčlenné týmy, každý z členů týmu musel ovšem být z jiného ročníku. Naši školu reprezentovali Lukáš Skála z V. B, David Pethö z IV. B-E a Adam Batěk z I. A-E. Kluci zužitkovali široký přehled a znalosti a svoji kategorii vyhráli! Také postupují do finále soutěže, které proběhne 6. 6. 2016 v Praze.
Děkujeme všem, kteří svědomitě vyplňovali odpovědi v korespondenčních kolech – bez toho bychom se do krajského kola nedostali. Velké díky samozřejmě patří šesti výše jmenovaným žákům za výbornou reprezentaci naší školy. Přejeme hodně štěstí do finálového kola!

 

eurorebus (2) eurorebus (3) eurorebus (4) eurorebus (7) eurorebus (6) eurorebus (8)