Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Zážitkem k poznání – školní výlet Štramberk

Školní výlet je dlouho očekávánou odměnou za uplynulý školní rok. Přestože přichází v době, kdy už jsou žáci i učitelé unavení po měsících náročné práce, lze se i během něj naučit mnoho nového. Navíc formou, která je  lákavějí než poučka v učebnici. Právě na takovéto druhy výletů se zaměřuje agentura Rikitan, jejíž služby letos využily třídy V.A a V.B a vyrazily do podhůří Beskyd – do Štramberka.
Nejdříve jsme se vyšplhali na dominantu městečka, na štramberskou Trúbu. Spočítali jsme všechny schody, dozvěděli jsme se zajímavosti z historie i současnosti této známé věže, užili si krásné výhledy na Štramberk a široké okolí a zkontrolovali osazenstvo místní hladomorny.
Další zastávkou byla Aqua-terra expozice. Kromě poutavého výkladu o různých exotických zvířatech jsme mohli také vyzkoušet pohladit si hada korálovku nebo být svědky krmení několika druhů zvířat, které v naší přírodě rozhodně nepotkáme.
Ve spojení se Štramberkem se jistě většině lidí vybaví štramberské uši. My jsme je nejen ochutnali, ale také nahlédli do výroby. Pan pekař nám dokonce prozradil složení směsi koření, které dotváří specifickou chuť uší, a část procesu přípravy nechal na nás. 
Odpoledne jsme vyzkoušeli další z tradičních řemesel – hrnčířství. Opět jsme načerpali spoustu informací o tom, jak dlouhý je proces výroby kvalitních hrnčířských výrobků, co je to glazura nebo jak funguje hrnčířská pec. Nakonec si mohl každý zkusit práci na hrnčířském kruhu pod vedením zkušené paní hrnčířky.
Celý den se výborně vydařil a žáci si díky vzornému chování zasloužili také překvapení na závěr. Zcela jistě se i v našem případě vyplnilo heslo Rikitanu „zážitkem k poznání“. A že těch zážitků bylo… 🙂

Ing. E. Doležalová, Mgr. E. Kořenková, Mgr. I. Viceníková