Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Zdařilá dějepisná exkurze po stopách Habsburků

V letošním školním roce jsme absolvovali výpravu do hlavního města Rakouska – Vídně, a to v doprovodu průvodce PhDr. Pavla Kočího, se kterým jsme se seznámili při exkurzi v Osvětimi.
Ve tři čtvrtě na šest už téměř všichni odvážlivci čekali před školou na autobus, který měl pro nás každou chvilku přijet. Po jeho příjezdu jsme se pohodlně usadili a vyjeli směrem na Mikulov a dále do Rakouska – k zámku Schönbrunn. Celou cestu nás průvodce seznamoval se zajímavými historickými událostmi, které se týkaly česko-rakouské historie. Získali jsme tak poznatky nejen o rakouském školství, kuchyni, ale i památkách.
Ihned po příjezdu do Vídně k zámku Schönbrunn jsme se vydali na prohlídku s bonusem krásných rozkvetlých zámeckých zahrad a výstupem na kolonádu Gloriette jsme se potěšili výhledem na letní, sluníčkem ozářenou Vídeň. Zaujala nás i velkolepá Neptunova fontána. Pak následovala krátká cesta autobusem do historického středu Vídně, kde jsme si prohlédli památník Marie Terezie, Heldenplatz, Hofburg, Dóm sv. Štěpána, Volksgarten, památník Alžběty Bavorské, Burgtheater, Neues Rathaus, Parlament. Poté byl asi půl hodinový rozchod a dlouho očekávaný přesun do Prátru. Jakmile se všichni dostatečně vyječeli na různých atrakcích, mohla následovat cesta domů. Do Malenovic jsme dorazili v devět hodin večer, kde už si své ratolesti vyzvedávali jejich rodiče.

PaedDr. Ludmila Stojaníková