Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu

Po několika letech se naše škola zapojila do Zlínské olympiády škol v orientačním běhu. Soutěž již řadu let připravuje Sportovní klub v orientačním běhu Zlín s pomocí velkého počtu dobrovolníků. Soutěž je prioritně určena pro žáky 3. až 6. ročníků, kteří si mohou vyzkoušet sprintový běh v městském prostředí podle mapy. Délka tratě se pohybuje mezi 1,5 km až 2,2 km.

Deset zlínských škol se v letošním školním roce přihlásilo do prvního kola, které bylo ohlášeno na čtvrtek 19. září na 15 hodin. Ve velkém stylu jsme se i my zúčastnili prvního kola v okolí Církevní základní školy na Jižních Svazích. Naši školu reprezentovalo 31 žáků, z toho 16 žáků ze  7. a 8. ročníků zařazených v kategorii OPEN. Velkým překvapením v této kategorii bylo umístění Ondřeje Zacha z 8.C na 5. místě a Ondřeje Vlčka ze 7.B na 7. místě. Z mladších kategorií nejlepších výsledků dosáhli Jan Bulíček z 5.C ERIN, který doběhl na 5. místě v kategorii 5. třída – chlapci, a Vanda Remešová z 6.A skončila na 6. místě v kategorii 6. třída – děvčata.

Druhé kolo, které bylo nahlášeno na čtvrtek 10. října v okolí Salesiánského kostela Panny Marie na Jižních Svazích, bylo ovlivněné deštivým počasím. Řada závodníků obíhala trať v lijáku, takže do cíle doběhli s rozmočeným listem kontrol. Byli vyhlášeni nejlepší závodníci v jednotlivých kategoriích, ale soutěž škol byla zrušena z důvodu špatných podmínek na trati. Jan Bulíček z 5. C ERIN si dokonce polepšil o jednu příčku a skončil v běhu na 4. místě. Zabojovala i Talma Vyoralová ze stejné třídy, která doběhla na 5. místě v kategorii 5. třída – děvčata. V kategorii OPEN se nejlépe umístili naši osmáci – Jaromír Novotný a Ondřej Veselý a Viktor Vroubek z 7. A.

Ráda bych pochválila všechny naše závodníky za účast v této výkonostní soutěži. Velké poděkování patří také paní asistentce Aleně Machalové a paní učitelce Haně Volné, které pomáhají s přípravou a organizací této náročné akce.

Těší nás vzrůstající zájem našich žáků, kteří chtějí v soutěži pokračovat. Další dvě kola se připravují na jarní sezónu, kdy si soutěž mohou bez obav vyzkoušet i další žáci.

Mgr. Michaela Pokorná